تبلیغات
کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشگاه هرمزگان

کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشگاه هرمزگان
قالب وبلاگ

نامه ای به ریاست محترم دانشگاه:

سلام علیکم

بر روی شناسنامه سنگشان نوشته شده (شهید گمنام)در بین ما گمنام اند اما در بین آسمانیان خوب آشنا هستند همان هایی که به راه های آسمان آشناترند تا زمین...

یکی شان ٢٠ ساله و یکی دیگر ٢١ ساله ...شهید مطهری در وصیتشان فرمودند:خون شهید هر قطره اش  تبدیل به صد ها قطره و هزاران قطره،بلکه به دریایی از خون می گردد و در پیکر اجتماع وارد می شود...

جناب آقای دکتر جایگاه شهادت و شهدا را به گمانم خواب می دانید چرا که دیده ام را در ابتدای تمامی خطابه تان بر روح پر فتوحشان درود و صلوات می فرستید.

و این را هم خوب می دانم که طرح یادمان شهدای گمنام دانشگاه هرمزگان مهر ١٣٩٠ به دست خود شما کلنگ زنی شد و قرار بود یک سال بعد یعنی مهر ١٣٩١ به بهره وری برسد؛این که چرا بعد از گذشت یک سال و نیم از زمان مقرر هنوز این طرح به بهره برداری نرسیده جای سؤال است؟

قرار بود با حضور این دو میهمان آسمانی از مظلومیتشان و از غربتشان کم کنیم و در بین خودمان تکریمشان کنیم همان گونه که در بین ملکوتیان تکریم می شوند.

اما چرا اینگونه مظلوم واقع شده اند که تعداد کثیری از دانشجویان از وجودشان در دانشگاه بی خبرند و صدالبته گوشه ای از این بی خبری متوجه ما دانشجویان هست!

چرا  روند ساخت به این کندی پیش می رود مگر تا   کی  قرار است ساخت این یادمان به طول بیانجامد؟

جناب آقای دکتر!معماری گنبد مسجد باقرالعلوم دانشگاه هنوز هم حرف و حدیث هایی به دنبال دارد...اما چرا در ساخت یادمان،شاهد تغییراتی در طرح و معماری آن هستیم،تغییراتی در طرح مصوبه نهایی...؟

و در آخر ضمن آرزوی موفقیت جنابعالی و دانشگاهیان محترم،خواهشی از جنابعالی داریم و آن این که اگر افتتاح و بهره برداری طرح باز هم به طول بیانجامد لااقل در معماری و طرح کلی و جزئی یادمان تغییری ایجاد نشود.

من ا...توفیق

تیمور سعدی پور
[ یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 ] [ 12:32 ق.ظ ] [ تیمور سعدی پور ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar