تبلیغات
کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشگاه هرمزگان

کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشگاه هرمزگان
قالب وبلاگ
بسیج دانشجویی ، انجمن اسلامی مستقل و کانون شاهد و ایثارگر دانشگاه هرمزگان در بیانیه مشترک نبش قبر صحابی پیامبر ، حجر بن عدی و جعفر طیار را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

خبر نبش قبر  صحابی بزرگ پیامبر و هتک حرمت صحابی دیگر پیامبر جعفر طیار قلب تمام آزادگان جهان را به درد آوردهو موجبات خشم و انزجار مسلمین جهان شده است.

این حادثه ی تلخ نشانه ای واضح برای اثبات حقانیت و پیروزی اسلام بر دشمنانش  است.دشمنانی که هویت شیطانی خود را با هتک حرمت مزارمقدس صحابه رسول خدا به معرض نمایش گذاشته اند.وامروز بر کسی پوشیده نیست که این اقدامات ریشه درطینت پلید صهیونیسم که منشا اصلی وهابیت وفرقه های ضاله این چنین است دارد وبه گمان خودشان می خواهند ضربه ای بر پیکر آیین پاک پیامبرراستین حضرت رسول اکرم وارد آورند.

واما امریکا وسگ نگهبانش ،اسرائیل وهمه عروسک های خیمه شب بازی آنها از وهابیت وگروهک های تروریستی گرفته تا پادشاه اردن،قطر،بحرین ،عربستان و...بدانند که با هتک حرمت نه تنها نمی توانند ذره ای از نورخدا را خاموش کنند بلکه دین مبین اسلام روزبه روزفراگیرترخواهد شد وثانیه شمار عمر آنها است که دارد به لحظات آخر خود می رسد.

ما دانشجویان دانشگاه هرمزگان ضمن اعلام برائت وانزجاراز این اقدام ننگین تروریست های بی دین،اعمال آنها را محکوم می نماییم وبه عاملین این جنایت هشدار می دهیم عذابی دردناک انتظارشان را می کشد. وآیا نمی دانند که ((أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ))

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه هرمزگان      

بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان

کانون شاهد و ایثارگر


[ چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 ] [ 08:46 ق.ظ ] [ امید شرف دینی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Powered by WebGozar